"Україна проживе набагато довше!" В країні ЄС передбачили кінець "імперії зла" Путіна

Глава парламенту Естонії Генн Піллуаас назвав Росію "імперією зла" і передбачив їй швидкий кінець через незаконну агресію в інших країнах.

Об этом сообщает Руспрес

Своєю позицією він поділився в інтерв’ю "Радіо Свобода". При цьому політик відмовився говорити російською, віддавши перевагу рідній естонській (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

"Ми завжди засуджували будь-яку агресію і порушення територіальної цілісності і незалежності інших держав. Так було в 2008 році, коли відбувся напад на Грузію, так було в 2014-муз Кримом і агресією на сході України. Треба відзначити, що в цьому плані у нас у парламенті повний консенсустобто, є питання, за якими наші думки різні, але тут ми єдині", – розповів він.

Новини
Скоротити до мінімуму: президент країни ЄС пішов на радикальний крок проти Росії
В Естонії передбачили кінець "імперії зла" Путіна

В Естонії передбачили кінець "імперії зла" Путіна

Піллуаас заявив, що не розуміє європейських політиків, які закликають до діалогу з Росією.

"Вони забувають, хто винен у всій цій ситуації, вони забувають, із чого це все почалося. Вони забувають, що дискусія з Росією ведеться весь час, просто всі ці дискусії з Росією не призводять до жодних результатів. Єдина мова, яку Росія розуміє,це тверда, впевнена мова, яка не допускає жодних компромісів", – наголосив глава парламенту.

Піллуаас провів паралелі між Естонією, яка 50 років чекала своєї незалежності і все ще не забрала всі свої землі у Росії, і Україною.

"Зараз ми чекаємо, поки в Росії з’явиться демократичний уряд, який дійсно буде в добросусідських відносинах, в партнерських відносинах. Коли це станеться – невідомо. Я думаю, що ситуація з Кримом схожа на нашу. Безумовно, Росія не погодиться добровільно віддати ці території. Але Україна буде жити довго, вона буде жити набагато довше, ніж ці "імперії зла". Я думаю, що ми всі свого дочекаємося", – додав він.

Політик підсумував, що Естонія "завжди буде заступатися за Україну і підтримувати її".

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Піллуаас заявив, що Естонія відмовляється від ратифікації договору про державний кордон із Росією, за яким Кремль офіційно отримає історичні землі республіки в Ленінградській і Псковській областях. Він пообіцяв продовжити боротьбу.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Анексія Криму" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/v-estonii-peredbachili-kinets-imperii-zla-putina-novini-svitu.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя